iptv forum
. Moderatör Alımları Tekrar Başladı | Free İpTV Forum - İpTV Kanalları Forum

Moderatör Alımları Tekrar Başladı

• İletişim İçin:
    Bizimle iletişime geçmek için [email protected] adresinden mail gönderebilirsiniz.
  • Forumumuz Hakkında;
    Bu forum sitesinde asla İptv Satışı yapılmamaktadır. Forum sitemiz siz değerli üyelerimize iptv konusunda eğitici ve yardımcı olan bilgileri vermektedir. Forum ile ilgili herhangi bir sıkıntınızda [email protected] e-mail adresinden yöneticilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.

Tokyo

Administratör
20 Eyl 2020
297
171
43
Sevgili forum arkadaşlarımız, bugün itibari ile forumumuza yeni moderatör arkadaşlar almak istiyoruz. Sitemizin daha aktif olmasını sizler için temenni ediyoruz. Forumumuza iptv konusunda ilgili bilgili kişiler alınacaktır. Günlük iptv link paylaşımı yapabilecek. Forum ile ilgilenebilecek kişiler tarafından ilgileniyoruz. Aşağıya moderatör başvuru formunu bırakıyorum bu konuya uygun şekilde şablonu doldurun ve konu içinden cevap veriniz.

Adınız:
Yaşınız:
Online Süreniz:
Forumumuz Hakkında Neler Düşünüyorsunuz:
Forumumuza Neler Katabilirsiniz ? :
Neden Sizi Moderatör Yapmalıyız ? :

Bu yukarıdaki şablonu doldurarak bu konu altından başvurularınızı artık alıyoruz. İyi forumlar.

sinan78

Yeni Üye
28 Ocak 2021
18
9
3
sinan yaş 32 süre 4 5 saat güzel forum sitesine benziyor ip tv paylaşarak siteye katkı sağlarım bir iptv sitesinde süper moderatördüm bir iptv sitesinde moderatörlük yapıyorum siteye destek olup modratör olmak istiyorum